Naszywki

Naszywki reklamowe na ubraniach stanowią jedną z form promocji oraz budowy pozytywnego wizerunku. Naszywka na ubraniu daje też możliwość indywidualizacji i oryginalności. Możemy Państwu zaoferować profesjonalne wykonanie naszywek, na najwyższej klasy materiałach. Dzięki temu, nawet po wielu praniach będzie ona wyglądała elegancko i profesjonalnie.

Do wykonania naszywek jak i haftów używamy wyłącznie nici Madeira, które jakością przewyższają wszystkie inne, co pozwala na dokładne i rzetelne odwzorowanie projektu. Oferujemy możliwość wykonania całości od propozycji projektu do jego realizacji bądź też wyhaftowania samego emblematu.

Wystarczy, że masz pomysł! W kilku prostych krokach możesz go zrealizować: Prześlij nam wszystkie informacje pocztą e-mail i zaczekaj na odpowiedź. Gdy zdecydujesz się na zakup – przystępujemy do prac projektowych pod maszynę hafciarską. Otrzymasz gotowy projekt – komputerową symulację zamawianego haftu. Czekamy wówczas na zatwierdzenie i/lub ewentualne korekty. Nad projektem pracujemy aż do osiągnięcia oczekiwanego, zadowalającego efektu. Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu przystępujemy do realizacji zamówienia. Na życzenie możemy podszyć naszywki rzepem.

Na cenę składa się opłata jednorazowa za opracowanie wzoru w programie haftującym oraz koszt gotowych wyrobów – usług.